יום ראשון, 25 בנובמבר 2012

כנס המאפרים בחסות MALU WILZ

מראה חורף 2012-2013, MALU WILZ


הסטנד של מראה החורף

"קחו אותי"- המוצרים מחכים למאפרים שיגיעו.חלק מהצלליות והסמקים. פיגמנט סביר בהחלט.
עמדת ההדגמה עם חלק מהמוצרים


על MALU WILZ כבר כתבתי ואפילו באריכות (כולל מגוון סווצ'ים של המייקאפים בעיקר). החברה הזמינה אותי לכנס מאפרים שנערך ב13.11.12 בשיתוף עם אורית ויזל מפורטל  BBEAUTY, שם אני מנהלת הן את פורום חובבי איפור והן את פורום ציורי פנים וגוף . אורית תמיד מארגנת כנסים מאוד מושקעים המיועדים למאפרים ותלמידי איפור שניכרת בהם המחשבה על כל פרט והם רק משתפרים מפעם לפעם. אני גם רוצה להודות לאהובי על כך שאישר לי להשתמש במצלמה המצויינת שלו, אם כי יכולות הצילום שלי בהחלט טעונות שיפור, אבל השתדלתי- בקצה הפוסט תמצאו קישור לאלבום עם התמונות המקצועיות מהאירוע.

אורית ויזל מפורטל BBEAUTY, מספרת קצת על מה מחכה לבאי הכנס

בתחילת האירוע- מצגת המסבירה על החברה, אותה העבירה אורית יצחק, המאפרת הראשית של מאלו וילז.
 
בכנס המאפרים המאפר הראשי של החברה בעולם, ג'ובאני פאסיליו, הדגים 3 לוקים (בכנסים נהוג להדגים 2 לוקים בלבד בדרך כלל) ובעיקר את השימוש במוצרים אך גילה גם כמה טכניקות, שהן עבורי הסיבה האמיתית להגיע לסדנאות. המתורגמנית עשתה עבודה טובה בסך הכל, אם כי בהחלט לא הייתי מתנגדת להיכנס לנעליה בהיותי חובבת תרגום גדולה וסך הכל הקשבתי רק לדבריו היות ואני לא זקוקה לתרגום כלל (אבל מאוד שמחה לתרגם תמיד,כמו שכבר אמרתי). ג'ובאני הדגים את מראה החורף, שהיה מורכב מעיניים מעושנות בסגול, לחיים בגוון חום-ורוד עתיק ושפתיים אדומות. כאשר שאלתי אותו מדוע אין הרמוניה במראה (כלומר אותה משפחת גוונים בכל הפנים) הוא נימק זאת בטרנד הקולור בלוק. אז איך הוא יצר את המראה ואיזה טיפים הוא נתן? אני מקווה שאפשר לראות בתמונות.
 
ברחבי החדר נפרשו מסכים גדולים עליהם הוקרן תהליך עבודתו של ג'ובאני. כאן הוא מכין את העור.
קצת עיפרון גבות, להכהות מעט את הגבות הבהירות
תיחום עיניים להדגשה
ג'ובאני המליץ על שימוש בפריימר עיניים בכל מקרה, גם כצללית בפני עצמה אם מעוניינים בגימור טבעי אך מואר ומחמיא.
החזקת הצללית ליד הפנים בעת ההדגמה- אין ספק שג'ובאני מעביר הדרכות רבות

אייליינר בצמוד לקו הריסים.

טיפ מצוין- מניחים טישו על העפעף לפני הנחת המסקרה על מנת שלא להכתים את  האיפור

הדגמת הטיפ עם הטישו שוב, לבקשתי והסבר מעט מעמיק יותר- היד נוגעת ב2 נקודות- צמוד לעף ואחרי העפעף, לא מניחים ממש את הטישו על האיפור.

הדבקת ריסים מלאכותיים- ג'ובאני מעדיף דבק שקוף כדי שלא יהיו סימנים על האיפור
הטיפ של ג'ובאני, שהשתמש בסטריפ (שורה של ריסים) הוא להשתמש באגודל, להניח אותו על הריסים המלאכותיים ולמשוך כלפי מטה כדי לא לפגוע בעיקול הריסים.
סומק


התוצאה הסופית, וסליחה על העיניים האדומות- תמונות טובות יותר יש באלבום התמונות אליו יש קישור בסוף הפוסט.
הנה סרטון בו ניתן לראות את יצירת המראה (בגרמנית, אבל רואים מצוין את תהליך העבודה)

אז המראה הראשון היה מראה החורף של החברה, אליו לא התחברתי. כך או כך תמיד מכל לוק באשר הוא אני לוקחת אלמנט מסוים שאליו התחברתי יותר ושמחתי לראות הדגמה עם ריסים מלאכותיים- אני לעולם לא מתעייפת מצפייה בהדבקת ריסים וכמובן מטיפים העולים תוך כדי- חשיבות מדידת הריסים למשל, הנחת של מעט יותר דבק בכל קצה סטריפ ושוב הדגשת חשיבות מדידת הריסים על מנת למנוע התרוממות. את הטיפ עם המסקרה אהבתי עד כדי כך שאפילו צילמתי אותו שוב, בהדגמה השניה. הפעם הוא הדגים את השימוש הקו המינרלי של החברה, ליצירת מראה טבעי אך זוהר. 
 
2 המסכים, אפשר כמובן לראות הבדלי גוון בין המסכים השונים, אבל הם מעבירים בגדול את מה שאין שום סיכוי לראות בכנס כזה -עבודת המאפר מקרוב.

ג'ובאני הרטיב את הצללית המינרלית , הניח צללית בהירה ואז הניח עם מברשת רטובה צללית מינרלית כהה מסביב. את הכל הוא טשטש עם מברשת יבשה.

הגדרת השקע עם צללית שהורטבה


לא לשכוח תמיד להרטיב את אותה הפינה בצללית כדי לא להשחית את המרקם של כלל הצללית.
טשטוש עם מברשת יבשה.עוד טשטוש- צבע כהה בצורה מעוגלת בדיוק בקפל כלפי מעלה


סומק חצוי- יוצר עומק, עניין והצללה בקלות- הצבע הכהה כמובן מתחת לצבע הבהיר

ושוב הטיפ למניעת לכלוכי מסקרה- עם הטכניקה הזו אפשר ממש לעגל את הריסים מבסיסם בלי לחשוש מהכתמה

רואים איך הוא ממש דוחף את שרביט המסקרה כנגד הריסים?
לסיום הוא השתמש באצבעות על מנת לטפוח על שפתי הדוגמנית שפתון לגימור טבעי.
ובסוף כולם מרוצים :)
הנה סרטון המדגים שימוש באיפור המינרלי של החברה

ואז היתה הפסקה לקניות והתאווררות (וגם הוגשו קינוחים מצויינים) ולאחר מכן ההדגמה המעניינת ביותר מבחינתי- הסוואת פגמי עור. ג'ובאני הסביר שהמייקאפ מאוד דחוס ועשיר בפיגמנט וקופסא קטנה מספיקה לכיסוי 6 אנשים מכף רגל ועד ראש. הוא הסביר שחשוב לחמם את הקמופלאז' לפני שעובדים איתו. הדוגמנית הפעם היתה אישה עם ויטליגו- מחלת עור אוטואימונית ולא מדבקת בה יש כתמים כהים מאוד וכן בהירים- אין אחידות של פיגמנט. כאן מדובר במוצרים שייעודם לכסות לחלוטין כל פגמי עור באשר הם. ג'ובאני פסיליו הוציא מהקמופלאז' עם ספטולה וחימם אותו, כאשר הוא התחיל בהנחת מייקאפ קמופלאז' לבן על הכתמים הכהים (הוא אמר שיש לעשות זאת גם עם קעקועים במקרה ורוצים להסתירם) והניח מעט מאוד פודרה. הוא הדגיש את חשיבות הפודרה והסביר שעל מנת להפוך את האיפור לעמיד במים לחלוטין יש להשתמש בכמות מאוד גדולה של פודרה, להמתין 10 דקות ואז להעיף שאריות.
לפני הכל מייקאפ לבן על הכתמים הכהים

משתמש במברשת קונסילר קטנה על מנת לטפוח את המייקאפ לתוך העור

עובד עם ספוגית בטפיחות בלבד, למראה פחות עמוס מרטיב את הספוגית
 הוא הגיע עד לצוואר עם המייקאפ על מנת שלא יהיו הבדלי גוונים. ג'ובאני המליץ על שימוש יצירתי במוצרי האיפור ואף הדגים- הוא ערבב עיפרון שפתיים עם מייקאפ (אפשר כמובן גם שפתון) על מנת ליצור סומק קרמי, ערבב צללית עם המייקאפ כדי ליצור צללית קרם והמליץ על שימוש במייקאפ הקמופלאז' מס' 6 כברונזר (מודה ומתוודה אני נוהגת כך כבר שנים ואין לי ברונזר בתיק האיפור שלי- אני מעדיפה להשתמש במייקאפ כהה בכמות קטנה ואיתו לשחק) 

את מוצרי Malu Wilz כבר הכרתי, אבל בכנס התאפשר לרכוש את המוצרים בהנחה משמעותית, כך שלא התאפקתי ורכשתי את עיפרון הקונסילר הכתום מסדרת הקמופלאז'- לטעמי עפרונות הקונסילר האלו בלטו מעל כל שאר המוצרים האחרים והיות ואני רוכשת באופן מחושב מאוד מוצרי איפור ובהחלט זממתי לרכוש אותו הוא הצטרף סוף כל סוף אל תיק האיפור שלי.
לתמונות נוספות מהאירוע - אפשר לראות שם שלב אחרי שלב של כל המראות בצורה מצוינת וכן תמונות אוירה- של האוכל והאנשים (אפילו תפסו אותי, אפילו שלא תכננתי להצטלם כלל)
מזמינה אתכם לעשות like לדף הפייסבוק של החברה.

אם כתוצאה מהפוסט הזה מתחשק לכם לרכוש אז דעו שאפשר להשיג את המוצרים בבית ג'רנטיק-ויצמן 32 ת"א 03-6950004 , בחנות הדגל של החברה : מוריה 118 חיפה, אצל מאפרות וקוסמטיקאיות ברחבי הארץ, בproshop ובאתר החברה, שם יש מידע נוסף

כתמיד, אני מזמינה אתכם להירשם לעקוב אחר הבלוג שלי וכמובן להשאיר תגובה כאן למטה- התחברתם ללוקים? משהו מהטיפים מצא חן בעיניכם? תגיבו, כיף לדעת שקראתם עד הסוף את הפוסט.

 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה