יום שלישי, 5 בפברואר 2013

ד"ר פישר- זה בדוק???

מאז ומתמיד יש לי פינה חמה בלב למוצרים של ד"ר פישר. חברה ישראלית ובעלת מרקמים קלים בשילוב עם מקדם הגנה מהגבוהים, דבר שאני אוהבת, ביחד עם מחירים ידידותיים למשתמש. הם גם לא עושים ניסויים בבע"ח, כמו שמצויין בבירור על הקופסה. החברה מייצרת את התכשירים במפעלי התרופות על פי תקני ייצור בינלאומיים. כל התכשירים מכילים מסנני קרינה להגנה גבוהה ורחבה (UVB & UVA) מקרינת השמש וקומפלקס אנטי-אוקסידנטים לטיפול בנזקי סביבה ואקלים.
כל הסדרות מוצלחות אבל יש 3 שכדאי לשים אליהן לב יותר מאחרות:
ד"ר פישר ג'נסיס WHITE, סדרת אנטי-אייג'ינג מקיפה לשימוש יומיומי, לטיפול להבהרה ומניעת כתמי עור. הסדרה מותאמת לעור רגיש במיוחד על פי מבחן "סנסיטיב" המחמיר.
קומפלקס הפעיל Whitesphere Premium®, המשלב ליקוריציה, אצה יפנית וויטמין C מסייע בטשטוש הכתמים ובשיפור אחידות מראה העור.
תכשירי הסדרה משלבים קומפלקס אנטי-אוקסידנטים טבעי עם מרכיבי לחות חדשניים לעור בריא וצעיר יותר.

התכשירים בסדרה:
קרם יום מבהיר לעור רגיל- יבש SPF30
קרם יום מבהיר לעור מעורב –שמן SPF30
קרם לילה מבהיר
מסכת פילינג מבהירה
קרם ידיים מבהיר SPF30
 את המוצר הזה לא קיבלתי להתנסות מהחברה, אבל היות והוא אחד מהקרמים הבודדים שניתן למצוא בחברות העממיות שייעודי לטיפול בפיגמנטציה, מי שזה מה שמפריע לו בעור מוזמן להגיד לי איך היה לו להשתמש בקרם המדובר.
ג'נסיס YOUNG - סדרה חדשנית לטיפול ומניעת פגמי עור
סדרה חדשנית במיוחד לעור מעורב-שמן. הסדרה נטולת שמנים ומשלבת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטיפול בפגמי עור: סיוע בטיפול בנקודות שחורות ופצעונים, לתוצאות נראות לעין, יחד עם מניעת פגמים ונזקים בעתיד. הסדרה מותאמת לעור רגיש במיוחד והתכשירים הינם נון-קומודוגנים .
תכשירי הסדרה משלבים קומפלקס מרכיבים פעילים ומרגיעים:
חומצה סליצילית ותמצית פירות טבעית (AHA) המסייעות בטיהור העור, הסרת תאי עור מתים, ניקוי הנקבוביות וחידוש פני העור
אבץ ואצות-ים המסייעים בספיחת עודפי הסבום והשומן בעור.
תמצית הממליס לכיווץ הנקבוביות ולהרגעת העור.
פרו-ויטמין B5 לריכוך ושמירה על הלחות האידיאלית בעור.
קומפלקס אנטי-אוקסידנטים טבעי: תמצית ענבים ותה ירוק לנטרול רדיקלים חופשיים
בשימוש יומיומי, הפגמים מיטשטשים והעור בריא יותר, בעל מראה מט וללא ברק שומני.
בסדרה יש כמה מוצרים ומתוכם קיבלתי את הקרם ג'ל לחות והגנה גבוהה ורחבה SPF30
את המוצר הזה קיבלתי להתנסות. המרקם קליל והוא נמרח בקלות רבה ביותר, אבל בחורף העור שלי מעט פחות שמן מאשר בקיץ, אז העברתי אותו לנסיינית שהיתה מאוד מרוצה מהמרקם שלו.
''
''
צילמתי לכם את רשימת הרכיבים המלאה, שתוכלו להתרשם.
אני אישית חובבת אריזות של שפורפרת. אם כי הקרם מגיע באריזה לחיצה שגם אותה אני מחבבת- אבל יש לאריזה כזו נטיה להשאיר מעט חומר בסופו של דבר, כאשר יש ללחוץ על המשאבה מספר פעמים על מנת להצליח להוציא משהו אבל ברגע שמוציאים קרם כלשהו פשוט מאוד להוציא עוד. אחרי הפעם הראשונה שיוצא חומר קל להוציא את החומר בפעמים הבאות.
ההגנה נגד שמש אינה מכבידה על מרקמו של קרם הג'ל, שנספג ברגע. הנסיינית שלי, שהעור שלה שמן יותר משלי, היתה מאוד מרוצה מהמרקם והספיגה ואמרה שהיא תרכוש אותו שוב.
 
מעבדות המחקר והפיתוח של תשלובת ד"ר פישר פיתחו את ג'נסיס אנטי-רינקל ליקופן, חידוש עולמי לטיפול אפקטיבי בקמטים.
הקרם בעל קומפלקס פטנטי 100% טבעי שמקורו בעגבנייה, המשלב: ליקופן, פיטואן, פיטופלואן ובטא קרוטן.
מרכיבי קומפלקס הליקופן פועלים ביעילות סינרגטית לנטרול רדיקלים חופשיים ומניעת נזקי סביבה ואקלים. בנוסף, מסייעים במניעת נזק ל-DNA של תאי העור, מעודדים ייצור של סיבי הקולגן והאלסטין ומסייעים בשמירה על עור מוצק ואלסטי לאורך זמן.  
גם בסדרה הזו מספר מוצרים ומתוכם קיבלתי את הסרום להתנסות. הסרום הזה מיועד גם לאיזור שמתחת לעיניים.
הסרום מגיע באריזה לחיצה. צילמתי לכם את רשימת הרכיבים, הפעם תפסתי גם את הארנב.
ברגע שיוצא חומר פשוט מאוד להוציא עוד, אבל זה דורש כמה לחיצות עקשניות. כמו שאפשר לראות המרקם של הסרום קליל, כמו הרבה סרומים אחרים. הוא נספג במהירות ומאוד נעים על העור. הנסיינית שלי היתה מאוד מרוצצה מהסרום ואמרה שתרכוש אותו.הנסיינית שלי אמרה שהיא ראתה שיפור גם באיזור העיניים וגם על עור הפנים.
אני אישית (העור שלי מעורב,רגיל עד שמן רוב ימות השנה ולעיתים יוצאים לי חברים בלתי רצויים.) אוהבת את החברה. את המוצרים הם שלחו לי להתנסות, אבל היות ואני אוהבת הגנה גבוהה נגד שמש וגם מרקמים קלים יחסית בשילוב עם מחירים נוחים אני בוחרת במוצרים שלהם לעיתים קרובות. אשמח מאוד לשמוע את דעתכם על המוצריםאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה