יום רביעי, 15 ביולי 2015

חידושים בנטורל פורמולה -טיפול שיער באמפולה בבית.

נטורל פורמולה הוא מותג ותיק מאוד ומוכר בתחום מוצרי טיפוח לשיער שניתן לרכוש בפארמים השונים.
לאחר שהשיקו בהצלחה את סדרת קרטין אינטנס עם מוצרים המיועדים לשיער שעבר החלקה, השיקו לאחרונה את סדרת ampoule intense המיועדת לשיער פגום ויבש וההשראה אליה הגיעה מטיפול האמפולה שניתן לעבור במספרה על מנת לפנק את השיער למראה זוהר במיוחד, היות והמטרה של נטורל פורמולה היא להנגיש את מוצרי המספרה המקצועיים ללקוחה. ראשית מאוד אהבתי גם את האריזה וגם את הניחוח. היות וכל המוצרים בסדרה מכילים אמפולות שמנים, יש להשהות את כולם על השיער על מנת לאפשר לאמפולה לפעול, אפילו את השמפו יש לעסות לתוך השיער ואז להמתין עד שתי דקות. במוצרים יש מיקרו אמפולות שמשתחררות בעת החפיפה על מנת לשמור על טריות האמפולה. ה
ם נטולי SLS ופראבנים- אך לא נטולי מלחים ולכן אינם מתאימים לשיער שעבר החלקה- עבורו יש את סדרת הקראטין אינטנס. מבחינת עמידות הצבע לא חל שיפור, אם כי בכל מקרה אני צובעת בערך כל שלושה שבועות, אבל אני בהחלט יכולה לראות פחות שיערות שנשברות.
הסרום מרגיש קל יותר מסרומים אחרים שניסיתי והוא אכן מעניק זוהר ומשפר את מראה השיער לכמה שעות.
עבורי עבדו המוצרים טוב יותר כששיפשפתי מעט בין הידיים את השמפו, המרכך והמסכה בין הידיים לפני ההנחה על הראש. כמובן שלקרקפת השומנית שלי שום מרכך או מסכה לא מתקרבים כלל, אבל גם המסכה וגם המרכך הופכים את השיער לקל לסידור אפילו שאני לא משאירה את המוצרים על השיער את הזמן המירבי בדרך כלל.

נטורל פורמולה משיקים גם  מברשות פן בטכנולוגיה תרמו-קראמית שהסיבים שלהן מתרככים מעט בעת חימום והן אוגרות חום, אך לא באופן מוגזם. הידית שלהם היא בגודל מושלם ליד נשית והקצה השני מעט מחודד על מנת ליצור שבילים. המברשת תושק מאוגוסט 2015 בסופר-פארם בשני גדלים:
LARGE – מתאימה לבעלות שיער בינוני עד ארוך, טובה במיוחד להחלקת השיער.
MEDIUM – מתאימה במיוחד לבעלות שיער קצר עד בינוני, טובה במיוחד להחלקה וליצירת גלים.
המוצרים החדשים, מיועדים לשיער צבוע. האריזה יפה מאוד לטעמי וגם המרקם והרי חשל המוצרים בסדרה מוצלח.
עומר אסף, מעצב השיער של נטורל פורמולה, נותן טיפים לשימוש במוצרים בערוץ של החברה ואפשר ליצור איתם קשר ישיר בפייסבוק. עומר, בהיותו אדם מקסים, משתדל לענות לכל אחת על השאלה שלה.
אשמח לשמוע מה דעתכם על המוצרים האלו אם התנסתם בהם והאם יש לכם טיפים אחרים לגבי שמפו, מרכך ועוד מוצרים כיפים שכאלו.

אין תגובות:

פרסום תגובה