יום חמישי, 23 באוגוסט 2012

פוסט המברשות הגדול (חלק ראשון)- מברשות פנים

אמנם אפשר לאפר עם האצבעות בלבד, אבל כלים טובים משפרים את הטכניקה לעין ערוך ועבור מאפר כלים הם מברשות (ולעיתים ספוגיות).
זה הולך להיות פוסט מפוצל- אני הולכת לדון רק במברשות פנים הפעם, אז אם אתן לא מתעניינות במברשות או רוצות לקרוא רק על מברשות עיניים, אתן יכולות להפסיק לקרוא ולהמתין לפוסט הבא, אבל אם מברשות מעניינות אתכן כמוני (ואולי פחות) אז אתן מוזמנות להמשיך לקרוא.
האיפור הקייצי שלי לכבוד ההשקה- המייקאפ של סיגל תדמור, המסקרה ILLEGAL LENGTHS של מייבלין, הטורקיז למטה הוא צללית של רויאל על עיפרון 15 של פופה. על העפעף עצמו- תערובת. כנ"ל לגבי השפתיים
אני חייבת תודה לקרליין שהזמינו אותי להשקת המברשות המצויינות שלהם אחרת אולי הייתי מתמהמהת עוד עם הפוסט הזה והרי מברשות טובות הן תשוקה שאינה שלי בלבד, ככל שידוע לי.
לכבוד השקת המברשות הוזמנו לפגוש את עומר אסף, מאפר הבית של קרליין, להדגמה של המברשות.
לדברי החברה מדובר בסט מברשות לאיפור מקצועי ומוקפד. 

סט המברשות האיכותי נותן מענה לכל הטכניקות המקצועיות של איפור הפנים. בין המברשות השונות ניתן למצוא מברשות לאיפור הפנים, העיניים והשפתיים.
המברשות עשויות סיבים סינטטיים איכותיים ורכים במיוחד (כלומר לא הופקו מבע"ח) ומעוצבות בסגנון המודרני של מוצרי האיפור החדשים של קרליין. הידית לבנה, השערות שחורות.
המברשות- המספרים והתפקיד כתובים בבירור על האריזה

בתוך האריזה- הגנה נוספת למברשת והוראות שימוש

בימים אלו עלו לכל מברשת סרטון הדרכה משלה המלמד להשתמש בה בצורה טובה. על הסטנד יהיה קוד לכל מברשת ואפשר לסקור את הקוד ולראות סרטון הדרכה.
עומר מתלהב מהרכות ומסביר על הגזירה הידנית

אז איזו מברשות צריך לאיזור הפנים?
לפני הכל אני רוצה להתוודות שאני אישית מעדיפה מברשות קטנות יחסית ולא גדולות לכל השימושים, כולל טשטושים. העדפת הגודל היא עניין אישי ומאוד משתנה בין מאפרות ומתאפרות ושונות אבל אני מרגישה שהגודל הקטן מאפשר לי שליטה רבה יותר בטכניקה שלי.
להתמצאות בפוסט- מתחת לשם המברשת יש קודם כל פירוט התפקיד של המברשת לפי קרליין, על המברשת שלהם, ואז העמדה שלי, השוואה בין מברשות אחרות שיש לי שמטרתן זהה כולל צילומים מזוויות שונות ולבסוף המסקנה וההעדפה שלי כולל טיפים לשימוש.
אז נתחיל בסקירה?

 מברשת מייק אפ וקונסילר
לדברי החברה: מברשת למריחת מייק-אפ וקונסילר. עשויה סיבים סינטטיים איכותיים ורכים במיוחד, המלטפים את העור תוך פיזור אחיד של המייק-אפ או הקונסילר.
מבנה הראש המעוצב מאפשר מריחת מייק-אפ בהדרגה, שכבה מעל שכבה בטכניקת הסתרת כתמים ופגמי עור להשגת מראה טבעי ואחיד. מתאימה במיוחד למריחת קונסילר עם הקצה המעוצב המאפשר גישה לזוויות הפנימיות של העין ואף.
הוראות שימוש: טבלי בעדינות את קצוות המברשת במייק-אפ או הקונסילר ועברי על כל הפנים בתנועות ליטוף. להשגת כיסוי גבוה יותר יש לטפוח נקודתית על האזור. לסרטון ההדרכה.
ומה העמדה שלי? אפשר כמובן להניח מייקאפ על האצבעות, אבל אני אישית אוהבת להשתמש במברשת על מנת לעשות זאת כיוון שבסיס טוב הוא הסוד לאיפור כמו שצריך, כלומר מייקאפ שנמצא שם כדי לתת גוון אחיד לפנים ובשכבה הדקה ביותר האפשרית. העמסת שכבות אינה דבר יעיל לרוב ואם אתם צריכים להניח יותר מדי שכבות ולטייח סימן שכדאי שתבחרו במייקאפ שמתאים לכם יותר מבחינת יכולות הכיסוי. 2 שכבות אמורות להספיק ומעבר לכך זה סתם עוד משהו שיכנס וייצור מראה של קמטוטים ונקבוביות מודגשים. אני מודה ומתוודה שהמברשת שבה אני משתמשת משתנה בתלות במוזה שלי ברגע האיפור. לרוב אני מתמשת במברשת קיפודית דווקא, הSTIPPLING BRUSH של סמנתה צ'פמן מסדרת REAL TECHNIQUES, היות והיא קטנה יחסית (היא עולה כ10
$ וגם יש לה ידית בצבע מהמם ותחתית שטוחה, מה שמאפשר להעמיד אותה במידת הצורך. באופן כללי התלהבתי מכל המברשות שלה) מי שרוצה מברשת קיפודית לא להסס, זו אחת המברשות הקיפודיות הטובות ביותר שיש לטעמי. רכה אבל לא מדי ופשוט עושה את העבודה. מי שרוצה יכולה להזמין אותה מIHERB ואם אתן רוצות הנחה אתן יכולות להשתמש בקוד IPO322 כדי להזמין אותה.
הקיפודיות שלי- 187 של מאק ואהובתי של סמנתה
הרבה יותר גדולה ולכן פחות אהובה- מאק לעומת REAL TECHNIQUE.
אני משתמשת במברשת השטוחה על מנת להניח קרם לחות על הפנים של המאופרת (אם כי יש גישות הגורסות שכדאי לחמם את הקרם וזה רק הנחה עם הידיים יכולה להשיג) השימוש במברשת השטוחה מאפשר להניח על כל הפנים ועם קצה המברשת מגיעים גם לצידי האף (מה שנקרא כנפות האף- בתוך החריצים שבצד) וגם מתחת לנחיריים. צילמתי את כל המברשות השטוחות שלי מכמה זוויות ובסיום התמונות אתן את המסקנה הסופית עם המועדפת עלי.

אורך הידית והגודל בהשוואה. מלמטה למעלה- של מאק, של קרליין, של MUFE ושל REAL TECHNIQUES

 
מקרוב- אפשר לראות: של קרליין הגדולה ביותר (היא גם הרכה ביותר)
ומהצד- למברשת של קרליין כמות השערות הרבה ביותר.
המסקנה:  כמו שאמרתי בתחילת הפוסט, אני אוהבת מברשות קטנות, כך שאני מעדיפה את הPOINTED FOUNDATION BRUSH של REAL TECHNIQUE ( מגיעה בסט של 4 מברשות פנים ב18$, עם נרתיק) אבל הרכות של המברשת של קרליין מאוד מפתה. זו המברשת הרכה ביותר בין כולם ויתרון נוסף שלה הוא הסיבים השחורים. סיבים לבנים זה טוב ויפה, אבל הם מוכתמים מאוד בקלות (וכן, 2 המברשות האמצעיות משומשות.) המברשת של מאק גם היתה לבנה אבל היא משמשת לי לציורי גוף בלבד והטענתי אותה פעם בצבע גוף ירוק, שמכתים מברשות בצורה בלתי נסבלת בעליל.
 
מברשת פודרה וברונזר
לדברי החברה: מברשת לפידור הפנים במבנה עגול ומלא, עשויה סיבים סינטטיים איכותיים ורכים במיוחד המלטפים את העור תוך פיזור אחיד של האבקה. מבנה הראש הרחב מאפשר פיזור אחיד על כל הפנים.

הוראות שימוש: טבלי בעדינות את המברשת באבקה, נערי את העודפים ועברי על כל הפנים בתנועות ליטוף. לסרטון ההדרכה
ומה העמדה שלי? 
יש כמה שיטות פידור שונות- יש הגורסים שימוש בפאף, שלטעמי יוצא גס מדי (ככלל לדעתי השימוש העיקרי לפאף הוא להכניס את הזרת פנימה כדי להישען על פני המאופרת ולא להזיז את האיפור תוך כדי)
אני אוהבת להשתמש במברשת, אם כי לעיתים אני מפדרת עם ספוגית.
יש לי גם את הקבוקי של מאק, אבל אני כמעט ולא משתמשת בה היות ואין לה מכסה. ככלל אני אוהבת ידיות בינוניות.  את הקבוקי הורודה שלי אני מאוד אוהבת, בעיקר בגלל האריזה. היא לא רכה כמו המברשת של קרליין, אבל אני אוהבת אותה כי היא פשוט יפיפיה לטעמי (אני יודעת, אני שטחית לפעמים... חכו לפוסט של מברשות העיניים עם הסט שלי של טוקידוקי...)
במברשת של פליקס זכיתי בתחרות של איפור, והיא ממש גרועה כי היא משירה שיער ללא הפסקה. הגודל שלה והרכות שלה טובים, אבל מה זה עוזר אם לאחר השימוש המאופרת נראית כאילו צמחו לה כמה שערות חדשות במקומות לא רצויים? (וזה אחרי 10 חפיפות... פשוט נורא.)האורך של הידיות של המברשות של קרליין מושלם לטעמי, אם כי הידית מעט שמנה מדי- אני אוהבת את הידיות שלי בערך ברוחב של עט, אם כי מודעת לכך שבמברשות הפנים הידית צריכה להיות גדולה יותר בשביל האיזון באחיזה.על הדוגמנית עומר השתמש במברשת עם הפודרה של קרליין FIX &GO עם מקדם הגנה (היא בעלת צבע, לא שקופה, אבל זו  גם דרך לרענן מקדם הגנה כשמאופרים). הוא ביצע פידור קליל למניעת הברקה אבל המליץ שאם הטי שמן לטפוח שוב חומר באיזורים הייעודיים.
עומר מפדר בליטוף, עניין פשוט עם המברשת החדשה.
 
מברשות פידור שונות שלי- למטה של פליקס שטיין, מנשירה כמו כלב עם מחלת עור. אחריה של קרליין, באמצע הקבוקי החביבה שלי, מעליה handi של ג'יין אירדל ולבסוף BUFFING BRUSH של REAL TECHNIQUE
הקבוקי האהובה עלי של TOO FACED- גם ורודה וגם עם מכסה.

מבט מלמעלה. מתנצלת שלא הספקתי לשטוף לכבודכן.

מסקנה:  אין לי הפעם מסקנה חד משמעית, וזה קורה לי הרבה עם מברשות. לאיפור ממש מושלם ומושקע אני בכלל מפדרת עם מברשת טשטוש עיניים, כמו ה10 של סמאשבוקס שאני ממש אוהבת, וזה מאפשר לי ממש להיכנס לכל הנקבוביות, אבל אין ספק שזה תהליך ארוך ושימוש במברשת גדולה חוסך הרבה זמן במקרה הזה. אני לרוב משתמשת בBUFFING BRUSH של REAL TECHNIQUES, אבל לפניה הייתי משתמשת המון בHANDY של ג'יין אירדל.
לפעמים אני בכלל מפדרת עם ספוגית- כמו שאמרתי אין פה עניין חד משמעי אלא העדפה אישית שגם היא עשויה להשתנות.
מבחינת רכות- ג'יין אירדל מנצחים אבל קרליין ממש אחריהם. המברשת רכה ונעימה. הסיבים השחורים הם לטעמי הפרטי יתרון עצום היות ועם הסיבים הלבנים המברשת נראית מלוכלכת בשניה. בכל מקרה אני מוצאת את עצמי מפדרת את עצמי עם זו של REAL TECHNIQUES, פשוט כי הן מאוחסנות בנפרד מהסט המקצועי שלי ויותר זמינות לי בשליפה.

מברשת סומק והצללה
לדברי החברה: מברשת להדגשת עצמות הלחיים, בעלת גזירה ייחודית עשויה סיבים סינטטיים איכותיים ורכים במיוחד, המלטפים את העור תוך פיזור אחיד של האבקה. מבנה הראש הייחודי מאפשר פיזור סומק בתנועות מעגליות על עצם הלחי או יצירת הצללה ופסול עצמות הלחיים.

הוראות שימוש: טבלי בעדינות את המברשת באבקה, נערי את העודפים והניחי את הסומק בהתאם למבנה הפנים. לסרטון ההדרכה.
ומה העמדה שלי: אני אוהבת להניח סומק עם מברשת קטנה (כמו שכבר אמרתי כמה פעמים בפוסט, זה נכון לגבי כל טכניקה אצלי) אבל נוטה להעדיף אותה שטוחה ולא מעוגלת. מברשות עם חיתוך זוויתי אני לא אוהבת (האלכסוניות- אין לי אותן כלל אצלי, היתה לי אחת שקיבלתי כשלמדתי איפור ונתתי אותה במתנה). היות ויותר קל להסביר עם תמונות, אראה לכן ואז אסביר את המסקנה שלי. אני מניחה בהתאם לצורת הפנים, אבל עומר אסף מסמיק לפעמים בצורה של 3- שזה טיפ מקסים לטעמי. עומר טפח מעט מהחומר לתוך המראה שמלווה את הסמקים החדשים, כדי למנוע הכתמה. בכל מקרה ללא קשר לטכניקה בה אתן משתמשות אני ממליצה את הנקודה הראשונית של הסומק להתחיל מהנקודה התכלת שבתמונה- פעמון האוזן- זה ימנע כתמי צבע במרכז הפנים. אם הפנים שלכן ממש קטנות אז אולי מעט למעלה מהנקודה, אבל בכל מקרה הנחה ראשונית של הסומק בצידי הפנים מונעת הכתמה.
מתחילים מהנקודה בצבע תכלת ועושים 3 כמו בתמונה, מקווה שהצלחתי להבהיר... אצל עומר מתחילים ממקום אחר, צפו בסרטון.
 
מברשות הסומק- החומה היא של OFRA, אחר כך של ירין שחף, שוב OFRA, ואז של REAL TECHNIQUE, קרליין, MUFE ואחת עלומת שם שקיבלתי מתנה
מבט מלמעלה
צורה פשוט מעולה להנחת סומק לטעמי. קרליין.
עומר מניח סומק עם המברשת החדשה, בצורת 3 (מתחילים מפעמון האוזן ואז לכיוון האף, חוזרים, לכיוון המצח ואז לכיוון הסנטר- אל תדאגו, יהיה סרטון)
 
את המברשות של OFRA אפשר לרכוש דרך אתר PROSHOP, שם גם ניתן לראות כל מברשת בהגדלה ולקרוא מה היא אמורה לעשות. למברשות של OFRA התחברתי פחות מאשר למברשת של MUFE =MAKE UP FOR EVER. זו מברשת קשיחה מדי לטעמי אבל לאחר חפיפה עם שמפו והשארת המרכך מעט על המברשת היא נהיית נעימה יחסית. אני אוהבת את הצורה השטוחה שלה ומרגישה שהיא נותנת לי שליטה רבה. יכול להיות שאני חוזרת אליה בגלל שזו המברשת שאני רגילה לעבוד איתה.
המסקנה שלי: גם סומק אפשר להניח עם האצבעות (בייחוד אם הוא סומק קרמי, או אם אתן משתמשות בשפתון שלכן גם כסומק) או לחילופין עם ספוגית ובייחוד הביוטי בלנדרס (יש אחת משובחת במיוחד ברשת ביוטיקר ב10 שקלים נכון לעכשיו) אבל אני אוהבת מאוד את מברשת הסומק החדשה עם החיתוך המחוכם הזה, לאחר שגיליתי את המברשת CONTOUR של REAL TECHNIQUES מסט הפנים אני  אשאר איתה כנראה , היות ואני אוהבת מברשות קטנות- שמתן לב עד כמה של MUFE ושל REAL TECHNIQUES קטנות לעומת האחרות?
 
ואם כבר מזכירים סמקים, יש לקרליין 10 סמקים חדשים ויפים הנושאים את השם Color Blush
לדברי החברה:
סדרת הסמקים מיוצרת בטכנולוגיה חדשה המעניקה לסומק מרקם משיי, תחושת פודרה שקפקפה המעניקה מראה טבעי ללחיים ועמידות לשעות ארוכות. הסומק החדש מכיל ריכוז גבוה במיוחד של פיגמנטים נקיים בעלי צבע עשיר, מוגנים על ידי מעטפת השומרת על הגוון המקורי שעות רבות לאחר המריחה. בנוסף מכיל הסומק תמצית אצה המעניקה רכות ולחות לעור. קומפלקס פולימרים טבעי, פניני סיליקון ושילוב של טריגליצרידים עם סילקון, מעניק לסומק את תכונותיו החדשניות: מריחה קלה ומהירה ותחושה קטיפתית על העור.
מתוכם עומר אסף אוהב במיוחד שניים: 5 להצללה טבעית ו4 שהוא כמו הסמקה טבעית ויש לו ברק סאטני. עומר עובד בליטופים עדינים. טופח את המברשת מעט על המראה של הסומק.
 
הסמקים החדשים. גימור סאטני- אינם מאט אבל לא מנצנצים. בעלי ברק עדין ויפה

SWATCH... המספרים כתובים למעלה. אני מאוד אהבתי את 2, אבל 4 בהחלט יפה.

אין ספק שיש להם מבחר יפה של גוונים ומספיקה נגיעה קלה כדי להוציא כמות פיגמנט טובה. הם עולים 109.99 לפני הנחות ומכילים 5 גרם. לשימוש אישי בתיק נראה כאילו הם מאוד נוחים בגלל האריזה המכילה מראה גדולה יחסית לסמקים, שמאפשרת להניח את הסומק בקלות. המברשת המצורפת רכה יחסית למברשות סומק המצורפות למוצר, אם כי כמובן שעדיף להניח את הסומק עם מברשת נפרדת, בגודל הגיוני. אמנם אני חובבת מברשות קטנות, אבל אין צורך להיסחף....
 
ועוד ידיעה משמחת- קרליין חידשו את האריזה של הפנטום גלוס. עכשיו לא רק קל יותר להבחין בין הגוונים, אלא יש סיכוי טוב שהטסטסרים לא יתחמצנו ויהפכו שקופים כתגובה לתאורה המתמדת בסניפי הפארמים (וזו המהות של שירות לקוחות טוב- לענות על הצרכים ואפילו מעבר ומבלי שתבקש. כל הכבוד על הפעולה הזה. כתבתי כבר על הגלוס הזה והוא פשוט כיפי ומומלץ בחום)
 
 ונחזור למברשות.
מברשות הפנים של קרליין. עיצוב מחוכם ויפה, אורך נהדר לטעמי. מוצלחות מאוד מאוד, בייחוד בהתחשב במחיר- 80 שקלים לפני הנחות
 

הסט BASE/FLAWLESS CORE COLLECTION של REAL TECHNIQUES, יש עוד מברשת קטנטנה שתופיע בפוסט הבא, הן הגיעו עם נרתיק מקסים וכל הסט עולה 18$ לפני הנחות- מי שמזמינה שתשתמש בהנחה שלי.

התפקיד כמעט זהה, הגודל שונה. ראש מול ראש, קרליין מול REAL TECHNIQUES
קרליין פינקו את המגיעות להשקה לא רק עם המברשות אלא גם עם נרתיק מברשות מתגלגל מבית IGA
לקרליין אין נרתיק מברשות. זה שבתמונה הוא יוצר עבורם לכבוד ההשקה על ידי ענבר גור אריה, מאפרת בעלת מותג של תיקי איפור משובחים ונרתיקי מברשות, שאפשר לרכוש בPROSHOP .
זה נרתיק עם כיסוי שמתגלגל והופך לכוס ואני אישית מאוד אוהבת אותו. יש לי את הגדול, שלצערי נגנב ממני (יחד עם כל המברשות שהיו בתוכו) בסיומה של עבודה אחת, כך ששמחתי מאוד לקבל תחליף.
שורה תחתונה:
את ההזמנה שלי מIHERB עשיתי לפני כמה חודשים, לאחר שהתאפקתי הרבה זמן כי באמת שיש לי מברשות וזה לא משהו שמתקלקל אם יודעים איך לשמור עליהן. אני מאוד אוהבת את הידיות המטאליות ואת הגודל של המברשות של REAL TECHNIIQUES, אני אוהבת גם את הנרתיק השחור והחמוד שהן הגיעו איתו, אבל האהובה עלי היא הSTIPPLING שלהם שהידית שלה לא רק מטאלית, אלא אפילו ורודה, בדיוק לטעמי.  יש להם אם מזמינים משם פשוט צריך לבחור כי יש מגוון גדול של מברשות ובכל מקרה אני ממליצה להשתמש בקוד שלי כדי לקבל הנחה, שהוא IPO322.
עוד אפשרות לרכישה ברשת היא מסיגמא (יש קישור לחנות שלהם כאן למעלה בבלוג, מצד ימין). אין לי נסיון עם המברשות שלהם אבל אני יודעת שיש כאלו שמרוצות. היות ובאמת שיש לי מספיק מברשות אני מנסה להשתלט על עצמי שלא להזמין את הTRAVEL KIT-MAKE ME CRAZY הסגול המדהים שעולה 60$ (7 מברשות עם ידית סגולה בנרתיק סגול... אני מתחילה לרייר אפילו שממש לא צריכה את רובן, רק חסר לי שישימו שם איזה הלו קיטי או פוני קטן בגרסתו הישנה ויש סיכוי טוב שאני מאבדת שליטה....)
אם אתן מאלו שאוהבות להרגיש פיזית את המברשות, תנו קפיצה לאחד הסטנדים של קרליין כיוון שזו השקה מאוד מאוד מוצלחת (ועל הדרך תדגמו גם את אחד הסמקים שמוצא חן בעיניכן- אני ממליצה לדגום את 2 או 3 כי הם חיים, אבל כמובן ש4 או 5 הם גם בחירה טובה- בקיצור תדגמו מה שנראה לכן, אני כבר דגמתי אותם על היד כדי לתת לכן את הכיוון הראשוני.
אהבתי את המברשות של קרליין מאוד כיוון שהן רכות ונעימות, הסיבים שלהם שחורים, הן לא משירות שיער, לא מורידות צבע ופשוט עושות את העבודה. אורך הידית נוח מאוד לטעמי- אני לא אוהבת מברשות ארוכות. כל מברשות הפנים עולות 79.99 בלבד והן מרגישות כמו מברשות מקצועיות, אם כי הידית אולי מעט שמנמונת לטעמי הפרטי. המחיר הזה הוא לפני הנחות (שכידוע בארץ עולות כל שני וחמישי) והמברשות יהיו כלולות בין שאר המוצרים במבצעי 1+1 ו50%- כך שזוהי בהחלט הוצאה משתלמת ושווה במיוחד, בייחוד כאשר מביאים בחשבון שמברשות מקצועיות לפנים מתחילות מסביבות 100 שקלים ומחירן מאמיר לו בגלל כמות השיער, כאשר הקבוקית של מאק עולה מעל 200 שקלים. קיימת כמובן גם אפשרות של רכישת מברשות פנים מביוטיקר או WOW, שאלו חברות זולות שלעיתים נוטות להפתיע באיכות המוצרים שלהם, כך ששווה לבדוק, אבל היות ומברשת זו באמת הוצאה חד פעמים אם קונים אחת טובה (אני מכירה מישהי שהמברשות שלה מחזיקות מעל 10 שנים. למברשת אין תאריך תפוגה אם שומרים עליה כמו שצריך) אני ממליצה להשקיע פעם אחת ולגמור עניין.
 
בכל מקרה, חשוב לנקות את המברשות כאשר הן בשימוש עצמי בין פעם בשבוע לפעם בחודש, תלוי בתכיפות השימוש ובאופן האחסון. את המברשות חופפים עם שמפו ומניחים לייבוש כאשר יש סירקולציה של אוויר סביבן. אפשר גם אחרי השמפו לשים מרכך, אבל זה לא חובה אם המברשת רכה ויש הגורסים ששימוש במרכך גורם לתפיסה פחות טובה של פיגמנט הצבע של חומרי האיפור בשעת השימוש לאחר מכן.
אני אישית לעיתים מעבירה סיבוב עם  המברשות שלי  לחומרים שומניים או נוזליים על סינטבון כדי להסיר לחלוטין את כל הפיגמנט והחומר שיש על המברשת. כמובן שלאחר מכן אני חופפת שוב עם שמפו ומרכך (אני אוהבת להשתמש במרכך למרות שכמו שציינתי, זה לא חובה ויש הנמנעות מכך) ושוטפת היטב. השטיפה הסופית חשובה ביותר וחשוב להסיר לחלוטין את הדטרגנט מהמברשת כדי לא לפגוע במרקם חומרי האיפור וחשוב מכך לא להניח דטרגנט בטעות על פנים של אף מאופרת. שטיפת מברשות לפני כל לקוחה היא דבר חשוב ביותר לטעמי למרות שבעת מצוקה והרבה לקוחות אני משתמשת במנקה מברשות. לשימוש אין שום צורך במנקה מברשות כמובן.
אשמח אם תרשמו למעקב אחר הבלוג (אם אתם עוד לא רשומים) וכמובן אם תגיבו למטה- אני אוהבת תגובות :)
בפוסט הבא- שאר המברשות שלי (עיניים ושפתיים) ו4 המברשות הנוספות של קרליין...

7 תגובות:

 1. סקירה נרחבת ומעולה!

  השבמחק
 2. הרמוני,
  איזה יופי של פוסט מקיף, מקצועי ומושקע, כל הכבוד לך על ההשקעה.
  והפרגון שלך לקולגות בתחום זה פשוט תענוג :-)
  נ.ב
  מאז שהמלצת לי על המברשות של סמנתה גם אני התאהבתי קשות במברשת המייק אפ העגולה אז תודה

  השבמחק
 3. ענבר גור אריה25 באוגוסט 2012 בשעה 9:37

  פוסט נהדר!!!
  לצערי לא יכולתי להבריז מהעבודה ביום של ההשקה ( פרסומת...) בכל מקרה אני אדבר איתך בתחילת השבוע.
  נשיקות

  השבמחק
 4. אהבתי מאוד את הפוסט. ההשוואה מעולה ועזרה לי לקבל החלטות. מוזר שממש לפני כמה ימים ניגשתי לסטנד של קרליין בעקבות המלצות על הצלליות ותהיתי איך אין להן מברשות. לפני המון שנים הייתה לי מברשת פודרה מעולה שלהם, מאוד פתוחה ורכה, ותהיתי למה הם לא מוציאים שוב מברשות.
  כולם מדברים על המברשות של ריל טכניק ונראה לי שבסוף לא יהיה מנוס אלא להזמין... יש לי עשרות מברשות, אבל נראה שזה אף פעם לא מספיק...

  השבמחק
 5. המברשות של קרליין נראות יאמי והמחיר שווה לכל נפש. בהחלט עשית לי חשק ללכת ולהתחדש בכמה :-)

  השבמחק